Näitan tulemusi 1–12, kokku 55 tulemust

Show sidebar

5B kaitseprillid (ESS)

79.00

LAOS

Väga kvaliteetsed 5B tüüpi prillid tuntud tootjalt ESS. MIL SPEC MIL-PRF-31013 (3.5.1.1), ANSI Z87.1-2010, CE ja US Federal OSHA ballistilised standardid tagab maksimaalse kaitse suurtel kiirustel liikuvate objektide vastu. ESS Optics tagab uduvastase tõkke, ESS ToughZone ™ tagab kriimustustevastase katte. Prilliklaasid tagavad 100% UVA / UVB kaitse. 5B tüüpi prillid on mõeldud professionaalidele nii lahingväljal, laskmisharjutustel, airsoft üritustel, militaarsetes kui ka tavapärastes tegevustes. Antud prillidel on tumedad klaasid. Komplekti kuulub puhastuslapp, prillikarp.

Annex MI-3 Mask

35.00

LAOST OTSAS

Polü-süsinikkonstruktsioon koos kahekihilise süsteemiga, mis on kaetud Anti-scratch ja Anti-fogg-ga. Tänu sellele tagatakse löögikindlus, kriimustus või udustamist maksimaalseks.Mask tagab näo täieliku kaitse lõuast kuni kõrvani, kaasa arvatud. Paljud ventilatsiooniavad tagavad suurepärase õhuringluse. Nahaga kokkupuutes olevate maskide peal asetatakse puuvillase käsnaga kvaliteetne tundlikkus, mis pakub kasutajale suurepärast mugavust.

ASG kaitseprillid

7.00

LAOS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG

ASG kaitseprillid

7.00

LAOS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG

ASG kaitseprillid – must

8.00

LAOST OTSAS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG

ASG UV400

45.00

LAOS

Väga hästi valmistatud ASG tootjalt kaitse-klaasid, mille polükarbonaadist läätsed on paksusega 1,6 mm UV400 filtriga, ühendades nii ohutuse, stiili kui ka mugavuse.Komplekt sisaldab: * prillid * täiendavad 4 paari vahetatavaid objektiivi kõikidele ilmastikutingimustele ja maastikule * retsepti (RX) sisestusraam * pooljäigad klaasid * paindlik pearihmMÄRGE! Testisime neid kaitseprille, lasime neid SVD Style relvaga 550fps juures, 020 g BB-ga. Nagu näete pildil, ei ole pragusid, vaid vähesed mõlgid. Prillid on tõesti väga kvaliteetsed ja vastupidavad

FMA kaitseprillid (kohvriga)

30.00

LAOS

FMA firma poolt toodetud mugavad kaitseprillid. Mudel on kaetud spetsiaalse vahtmaterjaliga seestpoolt, nii et kaitseprillid on kindlas asendis näo vastu. Ühildub FAST / MICH kiivritega. Sisaldab 2 polükarbonaadist läätsed (läbipaistvad, toonitud), paksusega 2,4 mm, mis tagavad suurepärase kaitse.