Näitan tulemusi 1–12, kokku 32 tulemust

Show sidebar
Sulge

Annex MI-3 Mask

35.00

LAOST OTSAS

Polü-süsinikkonstruktsioon koos kahekihilise süsteemiga, mis on kaetud Anti-scratch ja Anti-fogg-ga. Tänu sellele tagatakse löögikindlus, kriimustus või udustamist maksimaalseks.Mask tagab näo täieliku kaitse lõuast kuni kõrvani, kaasa arvatud. Paljud ventilatsiooniavad tagavad suurepärase õhuringluse. Nahaga kokkupuutes olevate maskide peal asetatakse puuvillase käsnaga kvaliteetne tundlikkus, mis pakub kasutajale suurepärast mugavust.
Sulge

ASG kaitseprillid

7.00

LAOS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG
Sulge

ASG kaitseprillid

7.00

LAOS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG
Sulge

ASG kaitseprillid – must

8.00

LAOS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge
Sulge

ASG UV400

45.00

LAOS

Väga hästi valmistatud ASG tootjalt kaitse-klaasid, mille polükarbonaadist läätsed on paksusega 1,6 mm UV400 filtriga, ühendades nii ohutuse, stiili kui ka mugavuse.Komplekt sisaldab: * prillid * täiendavad 4 paari vahetatavaid objektiivi kõikidele ilmastikutingimustele ja maastikule * retsepti (RX) sisestusraam * pooljäigad klaasid * paindlik pearihmMÄRGE! Testisime neid kaitseprille, lasime neid SVD Style relvaga 550fps juures, 020 g BB-ga. Nagu näete pildil, ei ole pragusid, vaid vähesed mõlgid. Prillid on tõesti väga kvaliteetsed ja vastupidavad
Sulge
Sulge
Sulge

Guardian V4 mask

21.50

LAOS

Mask koosneb kaitseprillidest, nägu ja kaela ümbritsevat osad ning teised on tehtud kummist ja plastikust. Prillide siseosal on pehme kiht, mis vähendab ärritust ja näo vigastusi. Prillid on varustatud ventilatsiooniavadega, mis vähendavad aurude kogumist prillidele. Elastne pea paigaldusriba on võimalik reguleerida. Mask on täiesti modulaarne - mõned elemendid on võimalik eemaldada, prillid on võimalik ka täielikult eemaldada.