Näitan tulemusi 1–12, kokku 47 tulemust

Show sidebar

Annex MI-3 Mask

35.00

LAOST OTSAS

Polü-süsinikkonstruktsioon koos kahekihilise süsteemiga, mis on kaetud Anti-scratch ja Anti-fogg-ga. Tänu sellele tagatakse löögikindlus, kriimustus või udustamist maksimaalseks.Mask tagab näo täieliku kaitse lõuast kuni kõrvani, kaasa arvatud. Paljud ventilatsiooniavad tagavad suurepärase õhuringluse. Nahaga kokkupuutes olevate maskide peal asetatakse puuvillase käsnaga kvaliteetne tundlikkus, mis pakub kasutajale suurepärast mugavust.

ASG kaitseprillid

7.00

LAOS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG

ASG kaitseprillid

7.00

LAOS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG

ASG kaitseprillid – must

8.00

LAOST OTSAS

Kvaliteetsed kaitseprillid tootjalt ASG

ASG UV400

45.00

LAOS

Väga hästi valmistatud ASG tootjalt kaitse-klaasid, mille polükarbonaadist läätsed on paksusega 1,6 mm UV400 filtriga, ühendades nii ohutuse, stiili kui ka mugavuse.Komplekt sisaldab: * prillid * täiendavad 4 paari vahetatavaid objektiivi kõikidele ilmastikutingimustele ja maastikule * retsepti (RX) sisestusraam * pooljäigad klaasid * paindlik pearihmMÄRGE! Testisime neid kaitseprille, lasime neid SVD Style relvaga 550fps juures, 020 g BB-ga. Nagu näete pildil, ei ole pragusid, vaid vähesed mõlgid. Prillid on tõesti väga kvaliteetsed ja vastupidavad

GOGGLES GX-1000

25.00

LAOS

GOGGLES GX-1000 komplekt koosneb 3 erinevast klaasist, mis on võimalik vahetada vastavalt otstarbele ja ilmale.Ideaalne lahendus taskukohase hinnaga.