Veebilehe https://kingarms.ee ja kõigi selle alamdomeenide omanik (edaspidi kingarms või Administratsioon) kohustub kaitsma Teie privaatsust internetis. See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, töödeldakse ja säilitatakse. Administratsioon pöörab suurt tähelepanu kasutajate isikuandmete kaitsele. Strikeactive veebilehte kasutades nõustub kasutaja käesolevas dokumendis toodud andmete kogumise ja kasutamise reeglitega.

Meie e-poes tellimuse vormistamisega kinnitate, et teil on õigus seda tüüpi kaupu osta ja olete üle 18-aastane.

Kui te ei nõustu meie privaatsuspoliitika tingimustega, ärge kasutage Kingarmsi veebisaiti!

Kogutud teave

Saidi administratsioon võib saidi kasutajate kohta koguda järgmist teavet:

Teie poolt registreerimisel või ostu sooritamisel esitatud isikuandmed: telefoninumber, e-posti aadress, eesnimi, perekonnanimi, isanimi, passi seeria ja number, tarneaadress.
Saidi külastamisel automaatselt edastatavad andmed: IP-aadress, brauseri teave, saidil viibimise kestus, selle saidi aadress, millelt üleminek tehti jne.
Teave kliendi vanuse ja staatuse kohta

Teabe kasutamine

Järgnevalt kirjeldatakse mõningaid viise, kuidas võime teie isikuandmeid kasutada.

Teenuste osutamiseks (registreerimine, tellimine, kohaletoimetamine jne).
Teavitage teid oma tellimuse olekust, uutest tutvustustest ja pakkumistest, sealhulgas e-posti teel.
Parandage saidi kvaliteeti, hinnake selle mugavust ja kasulikkust, analüüsige toodete ja teenuste tõhusust.
Kampaaniate ja võistluste läbiviimiseks (olenevalt teie osalemisest neis).
Analüüsige kliendi vanust ja staatust.

Teabe avalikustamine

Võtame kõik vajalikud organisatsioonilised ja tehnilised meetmed, et kaitsta isikuandmeid juhusliku ja petturliku juurdepääsu, hävitamise, muutmise või muude ebaseaduslike toimingute eest.
Tagame isikuandmete konfidentsiaalsuse ja kaitse kolmandate isikute eest. Juurdepääs isikuandmetele on tagatud ainult neile teenustele ja partneritele, kes seda vajavad toimingute tegemiseks (tellimuse esitamine, kohaletoimetamine, meili tellimine).
Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele võib toimuda ka seaduses sätestatud juhtudel, näiteks ettevõttele üleandmise korral. Uus omanik kohustub saadud teavet kaitsma. Andmeedastus on võimalik ka pettuste ärahoidmiseks.
Meie veebipoest teistesse allikatesse liikudes ei vastuta ettevõte nendel ressurssidel esitatud andmete konfidentsiaalsuse eest.

Infoleht

Kui kasutaja on andnud oma nõusoleku “uudiskirja” saamiseks, märkides registreerumisel vastava kasti, on ta sellega andnud nõusoleku kirjade saatmiseks registreerimisel märgitud e-posti aadressile.

Kui soovite tellimusest loobuda, on kasutajal õigus jälgida igas saadetud meilis olevat linki.

Ostu tagastamine.
Pretensioone kauba kvaliteedi kohta võtab Müüja vastu 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates kauba Ostja poolt kättesaamise päevast eeldusel, et kaup ja selle pakend on terved ning isemonteerimisel/lahtivõtmisel ei esine kahjustusi. . .
Kasutamise tõttu kahjustatud tooteid ja osi tasuta ei asendata.
Kui toode ja selle pakend saavad transportimisel kolmandate isikute poolt kahjustatud, siis pretensioone ei võeta.
Kaup tagastatakse lisapakendis.
Ülekantud raha tagastatakse teie pangakontole 5-30 tööpäeva jooksul (periood sõltub teie pangakaardi väljastanud pangast).
Oma kohustuste täitmata jätmise või mittenõuetekohase täitmise korral vastutavad pooled vastavalt kehtivale seadusandlusele.