Näitan tulemusi 1–12, kokku 42 tulemust

Show sidebar

9mm ENERGY DRINK

24.00

LAOS

9mm energijajook 12x 250mlTeil on võimalik tellida hulgimüüki siis on hind soodsam. Ürituse puhul kirjutage meile.

9mm ENERGY DRINK

2.00

LAOS

9mm energijajook 250ml

Akukarp

13.00

LAOST OTSAS

Karp on mõeldud aku kinnitamiseks relva külge kui aku relva sisse ei mahu. Karbi saab paigaldada klassikalisele 22mm RIS-relsile.

Anti Fog 80ml

5.00

LAOS

Udutõke, mis sobib igat tüüpi prilliklaasidele, optikatele, objektiividele jne. Prillidele kantakse õhuke kiht ning puhastatakse puhta pehme lapiga (soovitame mikrofiibrit).Kogus 80 mlValmistatud Belgias (tootja: Motip)NB! Pilt on ilustratiivne

APS Bipod

17.00

LAOS

Kokkupandav teleskoop harkjalg sinu snaiperrelvale. Harkjala kõrgust on võimalik vastavalt soovile reguleerida. Sobib snaiperrelvadele.

BB Speed Loader – kiirlaadija

4.002.00

LAOS

100 kuuli mahutav salve kiirlaadija laeb ühe vajutusega 4 kuuli ning mahub hästi salvetaskusse. Laadija on mõeldud 6 mm airsofti kuulide laadimiseks.

BB SPEED LOADER – KIIRLAADIJA

7.00

LAOS

450 kuuli mahutav salve kiirlaadija laeb ühe vajutusega 6 kuuli ning mahub hästi salvetaskusse. Laadija on mõeldud 6 mm airsofti kuulide laadimiseks.

Beretta 92 välgumihkel (SUUR)

35.00

LAOS

Suur välgumihkel Beretta 92 koopia.Tegu on 1:1 originaal relvale.Ideaalselt sobib kingituseks. Komplektis on alus

E1000 laskekiiruse mõõtja

75.00

LAOST OTSAS

Valmistatud polümeerist laskekiiruse mõõtja. Suurte tundlikkusega detektorite komplekt tagab täpse mõõtmise. See on varustatud komplektiga, mis võimaldab komplekti kuuluva statiivi kinnitamist mugavamaks kasutamiseks.Igale tehnikule on oluline vahend, mis on igale airsofti meeskonnale väga kasulik. Töötab 4 AAA patareidega.Komplekt sisaldab:- Mõõtevahend- statiiv- käsiraamat

Gemius ARMY käekell

12.00

LAOS

Kvaliteetsed veekindlad Gemius ARMY käekell.Kohapeal on olemas 3 erinevad värvi: Olivie, Must, Sinine NB! Tellides internetis käekella, palume kirjutada märkustes värvi soovi.

GlowStick keemiline valgus – valge

1.50

LAOS

Keemiline valgus on ühekordselt kasutatav toode. See toimib keemilise reaktsiooni algul, mis toimub siis, kui kaks keemilist ainet segunevad. Kui soovite, et keemiline reaktsioon toimuks, peate valgusklaasi painutama. Reaktsioon on 100% ohutu. Selle protsessi käigus ei toodeta soojusenergiat. Keemilised tuled on erakordne valgusallikas, sest neil ei ole vaja mingit toiteallikat. Need on väga kerged ja tõhusad. Need on ideaalne signalisatsiooniks, positsioonide märgistamiseks, õnnetusjuhtumite märgistamiseks, vestide varustamiseks või alternatiivse valgusallikana. Tööaeg sõltub värvist. Keemilise valguse peamine eelis on see, et ümbritset valgustatakse 360 kraadi ulatuses. Tuled ei ole mürgised ega tuleohtlikud. Seadmel on riputus.